News from Site

Diary # 2

2. července 2013 v 8:02 | Lizz ^^

Takže konečně po dvou dnech mám čas napsat alespoň deník. S tím časem to o prázdninách vypadá docela mizerně ( a to jsem si to ještě včera tak pěkně plánovala, kolik ho bude :D ) , takže prosím nečekejte články každý den, opravdu teď jsem s časem na bodu mrazu.

Konečně jsem přestěhovaná, ale jelikož teď každý den jezdíme do ikey, tak je času ještě míň. Každopádně naše malá vesnička je od pondělí odřízlá od civilizace ( nebo-li tu nefunguje internet, mobil ani wifi ) , tak nevím, jesti mi to někdo náhodou nedělá naschvál :D.

Za pár dní Ian začíná točit 5. sérii TVD, taky se tak hrozně těšíte? :D Co jsem naposledy četla, tak nastaly nějaké problémy a jedná se o tom, že by se natáčení mělo posunout, ale co je na tom pravdy, to nevím.

Tak zatím se tu mějte pěkně, ještě bych vám chtěla poděkovat za krásnou návštěvnost, která mně včera přišla. Budu se snažit Affsko vyhlásit někdy v průběhu tohoto týdne. SB prosím, aby mě z nějaké doby omluvily z obíhání, protože dokud nebude internet, tak se komentářů odemně nejspíš nedočkáte.

Jinak, užívejte prázdnin ! :D

xoxo Lizz

VGS • Vyhlášení 1. kola + Zadání do druhého

26. června 2013 v 18:21 | Lizz ^^

Jak jsem slíbila, tak dneska vkládám vyhodnocení 1. kola, kde bylo za úkol vytvořit avatar o rozměrech 100x100. Poslali mi to všichni kromě Dee, tak pokud chceš, tak ho můžeš ještě do 28.6. odeslat :) . Všechny Avatary se mi moc líbí a děkuju všem, co se zúčastnili ! :) V celém článku najdete moje komentáře. :)

Photo of the day #1

25. června 2013 v 20:45 | Lizz ^^
Tak jsem se rozhodla dneska vložit alespoň fotku dne. Momentálně nejsou žádné novinky ( Ani Tweety, fotky na instragramu nebo novinky :P ) tak sem zítra aspoň dám vyhlášení 1. kola VGS a zadání druhého...Jinak jsem se pokoušela vytvořit layout, tak se můžete podívat TADY. :D

Návštěvnost ( 17.6.2013 - 23.6.2013 )

24. června 2013 v 19:28 | Lizz ^^

Jako první bych vám chtěla MOC poděkovat za tu nádhernou návštěvnost , která každým týdnem stoupá a stoupá :D :) Děkuju moc :* . No a zadruhé doufám, že co nejdřív už bude nastavený nový layout :) Zatím vypadá úžasně :D. No a jako každý týden je tady návštěvnost za minulý týden a Affs of the week. Ještě jednou se omlouvám, že jsem minulý týden to Affsko nevyhlásila, ale nějak jsem byla mrtvá a nic se mi nechtělo dělat :D Kdo neví co to je Affs of the week, tak si můžete počíst TADY.

Pondeli: 20
Utery: 26
Streda: 36
Ctvrtek: 24
Patek: 31
Sobota: 37
Nedele: 34

Celkem: 208Odměnu Affsko najde jako obvykle TADY :)

VGS • 1. KOLO

18. června 2013 v 21:08 | Lizz ^^

Dneska se mně nechtělo dělat vůbec nic :D Kurňa, to vedro mě jednou zabije :P No, tak alespoň sem dávám první kolo VGS, emaily soutěžícím pošlu až zítra, dneska jsem líná dělat úplně všechno :D Kdo by se chtěl přihlásit, tak samozřejmě může TADY.Přihlášení jsou:

Cece {http}
Verush {http} - POSLÁNO
SelenQa {http}
Tessie {http}
Antivist {http} - POSLÁNO
Calsee {http}
Dee {http}

Návštěvnost ( 10.6.2013 - 16.6.2013 )

17. června 2013 v 21:21 | Lizz ^^
Jak už jsem psala, tak není vůbec čas. Tím pádem Affs of the Week vyhlásím nejspíš pozítří, tak snad se nezlobíte :) Návštěvnost je nižší než minulý týden, ale kdo by v tomhle vedru seděl u počítače, že? :) I tak děkuju za krásnou návštěvnost :)

Pondeli: 24
Utery: 35
Streda: 32
Ctvrtek: 26
Patek: 28
Sobota: 26
Nedele: 27

Celkem: 198

VGS • Přihláška

14. června 2013 v 20:49 | Lizz ^^

A je tu konečně slibovaná Velká grafická soutěž :) Přihlásit se může kdokoliv, i ten, kdo nemá blog nebo není v mých affs, prostě všichni :D :) Úkoly budou především z drobné grafiky ( tudíž žádné layouty ) . Hodnotit budu podle toho, jak jste splnili zadání, nehodnotím podle toho, jestli je to super úžasné nebo jednoduché - chci, aby měli všichni stejné šance vyhrát :) Je snad jasné, že grafiku musíte dělat SAMY ! Hlasy si budete schánět samy, ale hlavní je moje hodnocení :) Nebudu se dlouho rozepisovat, tudíž kdo má zájem se této soutěže zúčastnit , tak ať napíše do komentářů:

1. Přezdívka
2. Blog
3. Email ( facebook nebo skype )

Návštěvnost ( 3.6.2013 - 9.6.2013 )

10. června 2013 v 17:37 | Lizz ^^
Tak konečně přišel nový Toplist :D Ty čísla jsou nádherná ! Na to, že blog minulý čtvrtek oslavil teprve týden je toplist úplně nezkutečný ! :D

Taky tady mám jednu originální novinku :D Každý týden ( s toplistem) budu taky vyhodnocovat nejlepší Affsko ( Nebo-li nejvíce komentující :D ) No a za to mu něco vyrobím - animace, oddělovač, png , srdíčko, animovanou ikonku, avatar ... Prostě něco z toho :D Upozorňuju, že ty komentáře pečlivě sčítám, takže ne, že se mi někdo ozve, že jsem to špatně zpočítala :D Ale věřte mi, dá to docela práci.

Mám tady úplně skvělá affska, která komentují neuvěřitelně často ♥ a nejraději bych všem dala nějaký dárek ... no a proto tohle zavádím :D Normálně se u toho Toplistu takhle rozkecávat nebudu, jen prosím aby si toto VŠICHNI PŘEČETLI ! :o
Pondělí: 30
Úterý: 21
Středa: 19
Čtvrtek: 19
Pátek: 55 :O
Sobota: 29
Neděle: 38
 
No a nejlepší affsko týdne se dozvíte kliknutím na obálku :) Kdyby se našel někdo, kdo by chtěl vědět svůj počet komentů, tak napište :) Odměnu si můžete prohlédnout na GC-TEAM.BLOG.CZ


Ian Somerhalder - Official • Facebook

1. června 2013 v 22:51 | Lizz ^^

Tak jsem se po dlouhé době rozhodla založit stránku i na facebooku :D Tak, kdo by chtěl, tak jí může dát like :)
Budu se na ní snažit přidávat každý den, ale znáte to :D Kažopádně budu ráda za každý like :) Dostanete se na ní , kliknutím na obrázek :)

Taky jste si už mohli všimnout nového layoutu, který vytvořila Miláno :) Jak se vám líbí? :)
Ještě jste se mě ptali na galerii, tak ta v plánu zatím není, protože opravdu netuším, jak bych to zvládala s časem :D Takže spíš ne :) Dneska nejspíš poslední článek :) Dobrou noc ^^
 
 

Reklama